Lufthansa zahájí lety do Tampy

Lufthansa zahájí lety do Tampy
Třetí cíl Lufthansy na Floridě, Tampa..přímé spojení do Tampy…non-stop do Mexického zálivu…tak toto vše začíná zítra 25.9.2015.
Lufthansa pokračuje v rozšiřování své sítě ve Spojených státech. Vůbec poprvé ve své historii, bude Lufthansa nabízet službu v oblasti Tampa Bay, bránu na západní pobřeží Floridy. Nová služba nonstop let z Frankfurtu začíná dne 25. září 2015. Letecká společnost bude provozovat pět letů týdně v létě a čtyři týdně v zimě na Airbus A340-300 na trase mezi Frankfurtem a Tampou. Tampa Bay se připojí k Miami a Orlandu jako třetí destinace na Floridě operovaní Lufthansou. Tampa-St. Petersburg-Clearwater oblast, rychle rostoucí metropolitní oblast s téměř třemi miliony obyvatel, se nachází na pobřeží Mexického zálivu a může se pochlubit některými z nejlepších amerických pláží.

Let LH 482 Lufthansy vzlétne z Frankfurtu nad Mohanem a dorazí do Tampy na odpoledne (místního času) po téměř jedenáct hodinovém letu. Návrat z Floridy je nočním letem, který vzlétne v podvečer a dotknout se letištní plochy ve Frankfurtu nad Mohanem v ranních hodinách následujícího dne. A340-300 má celkovou kapacitu 298 cestujících v Business, Premium Economy a ekonomické třídě, které nabízejí pohodlí a kvalitu, kterou je společnost Lufthansa známá, s nejnovějším rozložením kabiny pro cestující ve všech třídách, sedadla v nové třídě Business umožní dotek jediného tlačítka změnu z pohodlného sedadla na pohodlnou postel 1,98 m (6,5 stop) dlouhou. Dále nedávno představená třída Premium Economy Class nabízí více osobního prostoru a více prostoru pro nohy. Ve všech třídách, bude cestující vychutnat individuální zábavní systém s množstvím nabídek, které spolu s rychlým připojením k Internetu prostřednictvím širokopásmového Flynet Wi-Fi hotspot na palubě zpříjemní let.

„Jsme potěšeni, že naši cestující budou brzy moci létat v komfortním stroji non-stop letem na západní pobřeží Floridy na linkách do naší nové destinace v Tampě v USA,“ řekl Karl Ulrich Garnadt, člen představenstva Lufthansy a generální ředitel společnosti Lufthansa Airlines. „Očekáváme, že nové přímé spojení vyvolá velký zájem a poptávku. ​​Tampa a jeho okolí se hemží atrakcemi pro rekreanty k návštěvě zvou místa jako jako jsou Busch Gardens, Adventure Island, Florida Aquarium a zábavního parku Legoland. Ke kulturním památkám patří Muzeum Dali a pláže s bílým pískem kolem Clearwater a St. Peterbourgu. „Vidíme slibný potenciál růstu na dálkových letech v pro volný čas a Lufthansa má v úmyslu i lepší zapojení do tohoto segmentu v budoucnosti. Nová linka do Tampy, je prvním krokem v tomto směru, a další atraktivní nabídky budou brzy následovat, „zdůraznil Karl Ulrich Garnadt.

Tampa je známá jako rodiště komerčního letectví. Před 100 lety, první komerční let v dějinách došlo mezi St.Petenbourgem a Tampa dne 1. ledna 1914.

Zpáteční cesta do Tampy lze rezervovat od 739 eur. Další informace a podrobnosti o rezervace poskytuje lety jsou k dispozici na internetových stránkách LH.com, nebo telefonicky na Lufthansa servisní centrum na čísle +49 (0) 69 86 799 799 (ceny pevné linky).

Frankfurt – Tampa (USA)

Letiště
Časové pásmo(letní)
– Frankfurt Airport, Terminal 1 (FRA); UTC +2 hodiny.
– Tampa International Airport (TPA); UTC -4 hodiny.

Letový řád
(všechny údaje jsou v lokálních letních časech;)
Od 25 září 2015

Lety jsou v pondělí, úterý, pátek sobota a neděle
LH 482 Frankfurt 11 a.m. – Tampa 3.50 p.m.
LH 483 Tampa 5.20 p.m. – Frankfurt 8.45 a.m. (následující den)

délka letu
(průměrně)
10 hodin 50 minut

vzdálenost
7,721 km (4,169 námořních mil)

Typ letadla

Airbus A340-300
(298 sedadel, z toho 18 ve třídě Business, 19 v Premium Economy a 261 v Economy Class)

Zdroj:
Deutsche Lufthansa AG
Media Relations Lufthansa Group

This entry was posted in Nabídka. Bookmark the permalink.

Comments are closed.