Letenky do Vídně

Vídeň
je federální kapitál a zároveň jeden z devíti spolkových zemí Rakouska, zcela obklopen Dolního Rakouska. Jedná se o sedmé společné obyvatelé Evropské unie.

Elegantní město Vídeň je domovem významných mezinárodních organizací, jako jsou: OPEC, MAAE a OSN.Historické centrum města bylo prohlášeno za světové kulturní dědictví UNESCO.

Vídeň je také známý jako město snů za to, že domov prvního psychoanalytika Sigmunda Freuda, nebo City hudebníky, aby hráli hostitele pro mnoho z hlavních skladatelů osmnáctého a devatenáctého století: Antonio Vivaldi, Paganini, Christoph Willibald Gluck, Wolfgang Amadeus Mozart Franz Joseph Haydn, Antonio Salieri, Ludwig van Beethoven, Rossini, Franz Schubert, Strauss, Johannes Brahms, Franz Liszt, Gustav Mahler, Arnold Schoenberg a další.

Vídeň je také průmyslovým centrem s převážně elektronický průmysl, textilní průmysl, zpracování potravin, ocel, chemikálie, mechanickou přesností.

Po dobu čtyř po sobě jdoucích let (2009-2012) Časopis Mercer zařadil Vídeň na prvním místě v jeho seznamu 100 měst s nejlepší kvalitou vita.Nel 2014 poté, co byl překonán Melbourne dva roky po sobě, Vídeň se vrátila na první místo.
Zakupte letenky do Vídně.

Město, se nachází v severo-východní části Rakouska, 40 km od hranic se Slovenskem a asi 50 km od Bratislavy (kapitál společnosti).Město se skládá z 23 okresů (Bezirke v němčině, více informací naleznete na okresy Vídně) a do centra města je první čtvrť.Ostatní okresy postupný spirála kolem první čtvrti s rostoucím počtem. Na okraji města je plochá a průmyslové jih, zelené kopcovité sever na úpatí Vídeňského lesa (Wienerwald).Kroužek (Ring), který obklopuje staré město je dnes křižovatka, která navazuje na starobylé hradby zmizely.Druhý kruh kolem centra města, obecně nazývané „pás“ (Gürtel) je v současné době cesta k intenzivnější provoz po celém městě, kde sídlí také zvýšenou linku (U6), metro, která vede z větší části od Westbahnhof (západního vlakového nádraží), na Dunaj na severu.Město je přešel na východě Dunaje, zatímco malý umělý kanál (Dunaj kanál), proudí kolem starého města na východ. Vienna Danube zahrnuje ostrov vytvořené uměle, aby byl chráněn před možným záplavám.Ostrov, které v parku, se používají obyvatelé pro sport nebo relaxovat na slunci, i jednou ročně (na konci června) je oslavován po dobu 3 po sobě jdoucí dny Donauinselfest (strana ostrova Dunaje ).
Nabídka letenek do Vídně na airticketportal.com. Nabídka ubytování ve Vídní na airticketportal.com. Nabídka akčních letenek do Vídně na airticketportal.com.

Comments are closed.