Letenky do Seoulu

Seoul
Archeologické a paleontologické důkazy naznačují, že lidé už žili v tom, co je nyní Korea 70 před 000 lety a před 2500000rok, lidské předky. Pro většinu z minulého tisíciletí, Korea byla politická země s vlastním jazykem.

Ve čtvrtém a pátém století před naším letopočtem byl stav Go-Joseon, porazil ve 108 př.nl podle čínské dynastie Han . Po uplynutí této doby, v prvním století před naším letopočtem , vytvořili tři nezávislé království – Goguryeo , Baekje a Silla . Vznik nového období začal tří království Koreje , který přinesl mnoho pro rozvoj korejské a japonské kultury.
Rodinné vazby hrají obrovskou roli v rodinných vztazích, stejně jako obchod. Uklonil je stále dominantní způsob, jak říct ahoj, ale potřásl rukou je stále více populární. Tradiční korejské hodnotový systém odvozený z konfucianismu , Neo , buddhismus , úcta k předkům, a především v poslední době, křesťanství , korejské jídlo , pomocí ostrých chilli papriček, je velmi pikantní. No korejský jídlo není kompletní bez kimchi také, což je typické pro asijské kuchyně, rýže .

Korea je známá po celém světě i díky bojovým uměním . Z tohoto stavu jsou odvozeny bojová umění, jako je například hapkido , Hwa Rang Do , taekkyon , taekwondo a Teukgong Moosool.
Kupte levné letenky do Seoulu a navštitě toto neznámé město.
Korejský poloostrov je obývána převážně Korejci. K dispozici je také velká skupina čínských lidí (asi 20 000), v Jižní Koreji a malé skupiny čínštiny a japonštiny v Severní Koreji. Počet lidí, jak z Koreje, se odhaduje na 71 milionů lidí.

Comments are closed.