Letenky do Osaky

Osaka (大阪 市 Osaka-shi,
doslovně „velký kopec“), je město v Japonsku asi 2,7 milionu obyvatel a nachází se v regionu Kansai, ostrově Honšú, na ústí řek Yodo a Yamato. Jedná se o hlavní město prefektury a druhé největší město v Japonsku podle počtu obyvatel (Tokyo není skutečné město, ale město skládá z města conurbated), ve středu osídlené metropolitní oblast s názvem Keihanshin, který zahrnuje v Kóbe a Kjóto, s níž dosáhne počtu 17.510.000 obyvatel.

Osaka byla historicky obchodní kapitál Japonska, což je významný přístav a průmyslové okresy.

Singulární rekord držel město má nejvyšší poměr ve vztahu mezi počtem obyvatel pro den a noc (141%), které demonstruje význam Osaka jako hospodářského a obchodního centra: v noci populace dosáhne 2, 6 milionů obyvatel, umístění města v třetím místě v Japonsku, během dne roste na 3,7 milionu, na druhém místě do Tokia.
Také, Osaka je tradičně považováno za „potraviny země“ (天下 の 台 所 Tenka ne Daidokoro?) Nebo „hlavní město dobrého jídla“ z Japonska.
Počátky.
V Jomon období kolem 7000 př.nl, Osaka byl téměř zcela ponořena do Seto vnitrozemské moře, a na malou náhorní plošinu Uemachi-Daichi (12 km dlouhá a 2,5 široká), který se nachází v jižní části města zvané Uehonmachi, bylpoloostrov. Myslíte si, že to bylo jedno z míst, kde se usadili první obyvatelé Japonska, jak příznivé geologické podmínky, jak to bylo bohaté sladkovodní a bujná vegetace, a protože to bylo v pozici obtížné útokem z vojenského hlediska.

Byly postaveny dva porty, jeden na sever, který se nazývá Naniwa-tsu a jedna na jih s názvem Sumiyoshi-tsu, který se stal významným pro obchod s Čínou a Koreou, ze které se zboží dováží, a nové technologické a kulturní šíří po celé zemi.

Nejstarší důkazy o osídlení v oblasti Osaka se nachází zřícenina Morinomiya (森 の 宮 遺跡 Morinomiya Iseki?), Který se nachází v centrální čtvrti Chuo ku, kde byly nalezeny lidské kostry a „Kaizuka“, je kopec, který obsahuje odpad, včetně které vyšly najevo zajímavé archeologické nálezy. Kromě zbytků potravin spotřebovaných v té době tam bylo šípy, kamenné nástroje, rybí háčky a nádobí s kousky zpracování rýže. Odhaduje se, že trosky obsahují o odpadech 2000 rok mezi Jomon a Yayoi období. Přístup do archeologického naleziště je zakázáno, ale exponáty jsou k vidění v sousední budově.
V letech ke konci Jomon období a na začátku Yayoi, sedimenty, které byly uloženy na severu poloostrova / náhorní plošině Uemachi-Daichi otočil pás moře, která se táhla na východ v laguně, která se nazývá kawachi. V průběhu Yayoi období (300 př.nl-250 nl), trvalé osídlení násobí v tandemu s šířením pěstování rýže.

Jedním z hlavních chrámů velké svatyně Sumiyoshi
Na počátku našeho letopočtu třetího století v blízkosti přístavu byl slavnostně otevřen velký svatyně Sumiyoshi, kterou si choti císařovny Jingu, chrám struktura šintoismus přežil historické události, který ohlašoval v novém stylu, při stavbě chrámů šintoismus, řekl Sumiyoshi-zukuri. V malebné krajině námořníci těšil ze zahrady z chrámu inspiroval několik umělců, a dokonce i dnes reprezentace druhu krajinných vzorů jsou známé jako Sumiyoshi.

Ke konci období Yayoi plateau-poloostrov Uemachi-Daichi dále rozšiřovat, otáčení laguny kawachi v jezeře připojené k ústí řeky Yodo, který byl rozšířen na jih.
Kupte letenky do Osaky.

Comments are closed.