Letenky do Nashville

Nashville,
je hlavní město státu Tennessee, ve Spojených státech, a administrativní sídlo Davidson County. To je druhé nejlidnatější město ve státě; vpřed je město Memphis. Nachází se na řece Cumberland v Davidson County, na severu centrální části státu. To je obvykle známý jako „Music City, USA“ (město hudby), jako Nashville má důležitou nahrávací průmysl. Ale po dlouhou dobu byl nazýván „Atény Jihu“, protože jeho vzdělávacích institucí a jeho neoklasicistní architektury. Existuje několik dalších průmyslových odvětví, které přispívají k ekonomice města, včetně zdraví, publikování, bankovnictví a dopravy.

Kromě toho, že krajské město, Nashville sám o sobě má konsolidovanou Davidson County vládu. (Vládní „město-kraj“ nebo město-kraj). Vláda městského kraji zahrnuje sedm menších obcí ve dvou úrovních. Některé povinnosti jsou vykonávána samotnými obcemi, zatímco jiné jsou specifické pro vládu městského kraji.Počet obyvatel v městském kraji Nashville-Davidson, byla odhadnuta na 626.681 do roku 2010,2 podle sčítání lidu Spojených států Bureau. Ve stejném roce, populace Nashville metropolitní statistická oblast, která je zařazena v 13 krajích, byla odhadnuta na 1.582.264.3 Takže metropolitní oblast je největší ve státě Tennessee.
Nejdříve známý osady v okolí Nashville byli Indiáni věřili, Mississippi, který zde žil 1000-1400, dokud se záhadně zmizel. Oni byli následovaly další Native amerických kultur, kteří lovili v této oblasti.Francouzi založili obchodní kožešiny příspěvek po okolí aktuálního Nashville a obchodoval s domorodými Američany, ale to obchodní příspěvek byl krátkodobý.Město bylo založeno James Robertson, John Donelson, a původní skupiny Watauga v roce 1779. Zpočátku zvané Fort Nashborough, jméno inspirované hrdina revoluční války ve Spojených státech, „Francis Nash“. Po několika letech se město rychle rostlo za to, že říční přístav a jeho dobré umístění. Pak se stalo důležitým železničním uzlem. V roce 1806, Nashville se stala obec a administrativní sídlo Davidson County. V roce 1843, to se stalo hlavním městem státu Tennessee.

Před občanské války, v roce 1860, Nashville byl kvetoucí úplně. Vzhledem k jeho významu jako přístav, obě válečné strany pochopily, že řídit město bude kontrolovat velké říční cesty a železnice. V únoru 1862, Nashville se stal prvním jižní kapitál (tj separatistických států), který spadl na severní síly.

I když občanská válka opustil ekonomiku problém stavu, to nebylo dlouho, dokud se vrátil do vzkvétat. Za pár let, město získalo svou pozici v oblasti obchodu a navigaci a mnoho odvětví zpracovatelského průmyslu rozvíjet.Období po válce přinesla novou prosperitu. V těchto letech, dědictví klasických staveb, které může ještě být viděn v centru města byla konsolidovaná.

S příchodem v roce 1925 na „Grand Ole Opry“ hudební rozhlasový program „země“ nejslavnějším v historii, v kombinaci s rychle se rozvíjející vydavatelském průmyslu, se mu stane „Music City USA“ [City hudební]. V časných 1960, byl pozemek mnoho aktivit hnutí za občanská práva pro Američany Afričana. V roce 1963, Nashville sjednotil svou vládu s Davidson, jeden z prvních velkých amerických měst, které přijaly tento způsob vládnutí. Od 70. let, město zažilo obrovský růst, a to zejména během boomu 90. let, což souvisí s vedením starosty (a nyní guvernér) Phil Bresden. Bresden, kdo dělal městskou asanaci priorita, budete vyzváni při stavbě nebo rekonstrukci několika historických památek, mezi nimiž jsou Country Music Hall of Fame [síň slávy country hudby], Ústřední veřejná knihovna, Sommet Center, a LP Stadium.

Dnes je město na řece Cumberland je křižovatkou americké kultury a jeden z nejrychlejších oblastí jižní a střední růstu v USA.

Comments are closed.