Letenky do Las Vegas

Las Vegas
je městem Spojených států amerických, krajské město Clark, a největší město ve státě Nevada.
Je známá tím, že hlavní město zábavy, nakupování a hazardní hry, v soupeření se srovnatelným města Reno, co se běžně nazývá „Las Vegas“ je ve skutečnosti sada různých správních celků: město Las Vegas sám, město North Las Vegas, město Henderson a také velký prostor „občanskému“ (tj neregistrovaných města, ale pod přímým vedením kraje), oblast, která zahrnuje „Strip“, dlouhou cestu, z větší části rovné nebo mírně zakřivené. Na jedné straně to je mnoho obchodů, hotelů a kasin.

Metropolitní oblast Las Vegas, který zahrnuje všechny Clark County, je nejrychleji rostoucí demografickou ve Spojených státech: v roce 2005, podle odhadů, byl obýván asi 1.950.000 lidí. To je o 270,5 mil (435,2 km) severovýchodně od Los Angeles.

Legalizoval hazard, dostupnost alkoholických nápojů v kteroukoli denní či noční hodinu a nějaké volby, pokud jde o show „pro dospělé“ (ne prostituci, že v Clark County, je to nezákonné), přinesly do Las Vegas přezdívka „Sin City“ („Sin City“ nebo „City of Vice“), ale místní správa a turistická kancelář mnohem raději „hlavní město zábavy na světě“ („hlavní město světa „Zábava“).

Spolu s ekonomikou, obraz města roste. O tom svědčí i skutečnost, že v posledních letech, často byl vybrán jako nastavení pro televizní seriály a filmové trháky.

Comments are closed.