Letenky do Eindhovenu

Eindhoven
je město na jihu Nizozemska v provincií Severní Brabantsko . Počet obyvatel je 440 000, celá metropolitní zóna (včetně Helmond ) má kolem 750 000 obyvatel. Město je domovem slavného fotbalového klubu PSV Eindhoven , který hraje své domácí zápasy na stadionu Philips Stadion.
Letiště Eindhoven (EIN) patří k městu Eindhoven, jehož domovskou zemí je Nizozemsko. Rezervujte si letenky – Eindhoven. Pokud hledáte nejvýhodnější nabídku na levné letenky na Eindhoven, pak pravidelně sledujte naše akce. Letenky levně, ale i ubytování, pojištění a půjčení automobilu vždy výhodně.
Velké centrum v elektronickém průmyslu – společnosti Philips (od roku 1891 , 40% národní produkce). Toto produkovalo jsou počítací stroje, zdravotnické zařízení, televize, rádia, spotřebiče, žárovky; mimo automobilový průmysl (nákladní automobily, včetně továrny DAF) a skla. Uzel stanice ( Station Eindhoven a Eindhoven Beukenlaan ), silnice a letiště Welschap . University of Technology (založen v roce 1956 ); Observatory ( 1937 ); fotbalový klub PSV.
Eindhoven je jedním z center uzlu znalostí a inovace (Udržitelná energie) Evropského technologického institutu [2] . Projekt také podílí univerzity a podniky ze Španělska, Francie, Německa, polský (polský koordinátor v Krakově AGH ) a ve Švédsku. Účast v projektu, vám umožní vytvořit zcela nové technologie a jejich přenos do podnikání ve velkém měřítku.
Výlet do Eindhovenu.
Osobnosti:
Anton Philips
Frits Philips
Christijan Albers
Sander van Doorn
Duet Showtek

Comments are closed.