Letenky do Düsseldorfu

Düsseldorf,
je nezávislé Německé město, hlavní město spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Nachází se na břehu Rýna (Rhein v němčině), je asi 40 km severně od Kolína a asi 20 km jižně od Porúří s městem Duisburg, Essen a Dortmund. Město, po Kolín nad Rýnem, je druhým ze země a sedmý z celého Německa a má téměř 600.000 obyvatel. Nachází se v centru města metropolitního regionu Porýní-Porúří a centra Evropského hospodářského Düsseldorf části, po Frankfurtu, Berlíně, Hamburku a Monakem, pět center více propojené a ještě důležitější, pokud jde o ekonomiku, provoz , kultura a německé politiky.

Město je známo, že výstavní centrum, a je doma k několika veřejné obchodní společnosti, včetně E.ON a Henkel, které rovněž patří k nejdůležitějším segmentu frankfurtské burze. Obrat Düsseldorfu je nejvyšší v Německu v oblasti módy, reklamy, audit, poradenství a soudní podnikové poradenství, a také důležité fórum pro banky a zásob. Düsseldorf letiště je jádrem mezinárodního spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Metropole má dva vnitrozemské přístavy a je domovem pro několik univerzit, včetně slavné akademii umění a Heinrich-Heine University. To je známá po celém regionu, pro elegantní bulváru Königsallee, staré město, karneval a fotbalového klubu Fortuna Düsseldorf. Množství muzeí, galerií a řeky lákají mnoho obyvatel i turistů. Počet obyvatel východní Asie je pozoruhodný, mezi nimi je velký japonský komunita. V průzkumech na kvalitu života národní i mezinárodní úrovni stále mají velmi dobrý výsledek.

Kultura
Město je také domov pro Kunstakademie Düsseldorf, slavný Akademii výtvarných umění, která byla jedním z hlavních center rodící německého romantismu a zrodila tzv Düsseldorf školy.

Königsallee v centru města, je považován za jeden z nejelegantnějších a po ulicích Evropy. Düsseldorf je známý pro hostování největší japonskou komunitu v Evropě, na počest jejich přítomnost se koná každý rok na 4. a 5. května, Japan-Tag (Day of Japan), festival, který přitahuje více než jeden milion turistů.

Veletrhy a výstavy
Město je známo, že je důležitý veletrh mezinárodního významu: to je šestý největší mají plochu cca 204.000 m² rozdělen do 15 staveb. Roční program má 42 události, které připomínají, přibližně, 23.000 vystavovatelů a 1,5 milionu návštěvníků [1] Mezi nejdůležitější byl.:

ProWein, místo setkání pro všechny vinaře a profesionály vína.
K-2007 je na světě veletrh výrobců a odvětví plastů a pneumatik.
Interpack, který se koná jednou za tři roky, je nejdůležitější výstava na světě, pro obalový průmysl, a balicí stroje pro cukrářský průmysl.
Každé tři roky, během posledního týdne v únoru, se koná EuroShop spravedlivé celosvětový význam pro maloobchod, je design pro obchody a pro uvedení na trh.
TUBE: důležité setkání o světově proslulé pro všechny výrobce a uživatele potrubí pro různé produkce.
Každé čtyři roky, je nastaven tak, aby veletrhu Drupa, přední světový veletrh pro polygrafický průmysl. Ročník 2008 se konal od 29. května do 11. červnu.
CPD se koná dvakrát ročně, je spravedlivý móda (oblečení, doplňky, obuv, dárkové předměty spojené s vzhled, textilií a materiálů, kosmetiky a účesy) na mezinárodní úrovni, kde se něco „v celé Evropě má se podívat orientovat se na nejnovější módní trendy.
Každoročně v areálu výstaviště „Messe“, se koná v měsíci lednu, na výstavě lodí „boot“, a v listopadu výstava „Medica“ předurčený lékařské a nemocnice; je považován za jeden z nejdůležitějších na světě.
V posledních letech, Düsseldorf byl vybrán jako místo, kde se na Sensation White, každý 31.
Od 10. do 14. května 2011 se město hostilo v Esprit aréně, 56. ročník Eurovision Song Contest.

Comments are closed.