Letenky do Veracruz

Veracruz,
oficiálně Heroic Veracruz (App Heroica Veracruz.) – Přístavní město a obec se nachází na pobřeží Mexického zálivu stavu Veracruz, Mexiko. Leží 90 km jihovýchodně od hlavního města státu, Jalapa. Největší město ve stavu, v podmínkách populace. Podle sčítání lidu 2010, má populaci 552,156 obyvatel ve městě a 702,394 v obci.

Veracruz – nejstarší, největší a, historicky, nejdůležitější přístav v Mexiku. V roce 1948, prezidentský dekret Veracruz dostal titul „čtyřikrát hrdinské“ na počest čtyř zkušených cizí invaze.
Město bylo založeno jako přístavní základna Hernan Cortes v roce 1519 pod názvem App. La Villa Rica de la Vera Cruz, Rich Port Holy Cross, a se stal hlavním Atlantic přístav Nového Španělska.

Veracruz opakovaně zaútočil na piráty, zejména v roce 1653, 1683 (za účasti Van Doorn, Grammont a Laurence Graff De) a 1712. Aby se tomu zabránilo v přístavu byla postavena pevnost San Juan de Ulua.

Město úspěšně obhájena čtyřikrát: v roce 1815 španělskými koloniálními vojáky v roce 1838 francouzským loďstvem v roce 1847 americkými vojáky během Mexičana-americká válka (ale byla pořízena 29. března 1847 Winfield Scott). Také, on byl pořízen v roce 1861 francouzskými vojsky.

V roce 1914 on byl byl obsazený americkým námořnictvem na sedm měsíců.

Veracruz má přezdívku čtyři hrdinské města.

Kultura

Tvrz v přístavu Veracruz
Veracruz má bohatou hudební tradici a je domovem několika hudebních žánrů.

Každý rok v únoru, město hostí karneval, který je považován za druhé místo na Rio de Janeiro v Latinské Americe.

Přeprava
Město je podáváno mezinárodní letiště, dále má spojení po železnici do Jalapa a Mexico City.

Comments are closed.