Letenky do Salt Lake City

Salt Lake City,
hlavní a nejlidnatější město ve státě Utah (USA). Jméno je často zkráceno do Salt Lake (Salt Lake) nebo SLC (vyslovováno Es-E-C). Původně nazvaný Great Salt Lake City (City od Velkého Solného jezera).

Obyvatelstvo – 178.858 lidí (2006), s předměstími – 1300000 (asi životy více než 60% obyvatel Utahu).

Nachází se na severu státu v blízkosti Velkého Solného jezera. Nachází se v údolí obklopeném horami a Wasatch Okuirr; Nachází se v nadmořské výšce asi 1300 m největší město ve státě.; průmyslové, obchodní a finanční centrum regionu Velké kotliny. International Airport. V Salt Lake City je mezinárodní ředitelství Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů – zakladatelé města, asi 50% populace – Mormoni; jedna z přezdívek města – Holy City of Saints.

Fort San Cristobal
Camp Las Casas, který se nachází v okrese Santurce, sloužil jako hlavní výcvikový tábor pro Portorika vojáky před první světovou válkou a druhé světové války; Většina lidí se vlak tam, byly zjištěny v 65. pěšího pluku americké armády. Tento pluk provozuje od roku 1898, a nyní provozuje ji. Camp Las Casas byl nakonec uzavřen, a v roce 1950 v bývalém místě byl postaven Residencial Fray Bartolomé de Las Casas, veřejný Komplex budov.

Poručík Teofilo Marxuach (vysloužilý podplukovník), narozen v Arroyo, Puerto Rico, byl zodpovědný za první snímek amerických vojáků během první světové války, když nařídil „Porto Rico pluk pěšího“ Odenwald zve otevřený oheň (to, Odenwald), Německá loď, když se snažil plavat ze zálivu San Juan. Tato akce se konala 06.4.1917, v den, kdy Spojené státy deklarovaly válku s Německem.

Comments are closed.