Letenky do Rimini

Rimini,
Největší italské letovisko na pobřeží Jaderského moře, centrum t N. Romanskoy Riviera.Správním střediskem provincie Rimini zahrnuty v oblasti Emilia-Romagna. Nachází se na pobřeží Jaderského moře, mezi řekami Marecchia a Auza, jen několik kilometrů od hory Titano a státu San Marino. Hometown Federico Fellini.

Území budoucnosti Rimini bylo osídleno člověkem v dávných dobách. Primitivní lidé žili už od doby paleolitu. V I. tisíciletí. BC. e. tam byla osada Etrusků, který byl později nahrazen, pravděpodobně umbry. V VI století před naším letopočtem. e. Tato oblast byla podmanil Gauls. Ačkoli dochovaných památek z galského období v Rimini žádný hálky hrály důležitou roli v rozvoji obce, která se stala jednou z nejdůležitějších (spolu s nedalekým Ravenna) přístavů Jaderského moře. Po porážce Galů, město kolem 283 před naším letopočtem. e. zpět pravděpodobně Umbrie. Zde více a Samnites žil, a Řekové, přítomnost mluvených fragmentů nalezených při vykopávkách v Egejském keramika.

Na 268 před naším letopočtem. e. Římané zde založili v ústí Ariminus (dnes Marecchia) kolonie, který měl sloužit jako referenční bod proti invazím Galů, stejně jako základna pro dobytí Po údolí. Kolonie byl nazýván Ariminum (Ariminum), pravděpodobně na jméno řeky.

Ariminum se stal důležitým dopravním bodem mezi střední a severní Itálii. Zde se sbíhají tři důležité římské silnice:

Via Flaminia (. Silniční Flaminia, 220 BC E.), začíná u bran Říma;
Via Aemilia (silniční Emilia, 187 BC E..), Pochodovat dál na sever do města Placentia (moderní Piacenza), který dal své jméno na moderní regionu Emilia-Romagna;
Via Popilia-Annia (road-Ennia pil, 132 př. Nl E.), nadále Via Flaminia v severovýchodním směrem přes Ravenna, Pataviyu (moderní Padua) do Tergestu (moderní Terst).
I zde je port, přes který byla námořní a říční obchod.

Ariminum Rimini se účastnil občanské války, podporující první Gaius Marius, a pak Gaius Julius Caesar. Caesar, klíčová rozhodnutí o pochodu na Řím na břehu protékající severu Rimini, řeky Rubicon, je to tady, na Forum Ariminum určena k jednotkám s požadavkem na podporu svého rozhodnutí.

V prvním století před naším letopočtem Ariminum těšil pozornost mnoha císařů, o čemž svědčí množství dochovaných památek, zejména, Augustův oblouk, Tibériův most, divadlo a amfiteátr. Město vzkvétalo, což je dobře vidět na příkladu archeologických vykopávek, například takzvané „house chirurg» staletí II-III, který přežil četné mozaiky a nalezených chirurgické nástroje uložené dnes v muzeu v Rimini.

Spolu s barbarských invazí začalo období úpadku města, která je předmětem zničení. Populace v této době se snižuje.

V roce 359 ve městě Rimini jít na církevní sněm, kterého se zúčastnilo asi 400 biskupů západní části křesťanstva (východní biskupové shromáždili ve stejnou dobu v Seleucia). Katedrála obecně uznal Nicene víru, ano, ale je jedním z důležitých odbočka o narození Krista „od Otce před všech věkových kategorií“, což umožnilo dosáhnout dohody s hodně stoupenců Arian doktríny.

Tiberius most v Rimini
V roce 493 Rimini byl zajat Goths, a ve 553 Byzantinci a uvolněné od té doby byla součástí Exarchate Ravenna Byzantské říše. Do této doby, druhý rozkvět města znovu se stal jedním z nejdůležitějších obchodních a kulturních center. V roce 728 Rimini byl zajat Langobardi, ale o 735 nově zachytil Byzance. V roce 751, Langobardi získal konečné vítězství nad Byzantinci, která zvítězila celém svém území Exarchate Ravenna.
Nabídka letenek do Rimini na airticketportal.com. Nabídka ubytování v Rimini na airticketportal.com. Nabídka akčních a levných letnek do Rimini na airticketportal.com.

Comments are closed.