Letenky do Moskvy

Moskva,
hlavní město Ruské federace, federální město, správní centrum Centrální federální okruh a centrem moskevské oblasti, z nichž část není v ceně. Největší nejlidnatější město Ruska a jeho předmět – 12197596 lidí. (2015), nejlidnatější města, plně v Evropě, mezi deset největších měst na světě co do počtu obyvatel. Centrum Moskvy metropolitní oblasti.

Historické hlavní město velkovévodství Moskva, Ruská říše, ruské říše (1728-1730 let), sovětského Ruska a Sovětského svazu. Hero City. V Moskvě, tam jsou federální orgány Ruské federace (s výjimkou Ústavního soudu), zahraničních ambasád, sídle většině hlavních ruských komerčních organizací a sdružení.

Nachází se na řece Moskva ve středu východní evropské planině mezi Oka a Volha. Vzhledem k předmětu federace, Moskva hraničí s Moskvou a Kaluga regionech.

Moskva – významným turistickým centrem Ruska. Moskva Kreml, Rudé náměstí, Novodevichy klášter a kostel Nanebevzetí Panny Marie v kolomenskoye zahrnuty do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o hlavní dopravní rozbočovač. Město je podáváno 5 letišť, 9 železničních stanic, 3 říčních přístavů (tam je zpráva řeka s mořích Atlantiku a Severního ledového oceánu). Od roku 1935, pracuje v moskevského metra.

Pohled na jih od Moskvy při nástupu do letadla na přistání na letišti Vnukovo
Moskva se nachází v centru evropské části Ruska, mezi Oka a Volha, na křižovatce Smolensk, Moskva vrchoviny (na západě), Moskva-Oka plain (na východě) a Meshchera Lowlands (na jihovýchodě). Území města po změně městských hranic v roce 2012 je 2511 km². Třetí (870 km2) je umístěn uvnitř okruhu dálnice (MKAD), zbývajících 1.641 km2. – Na okruhu

Průměrná nadmořská výška je 156 m [pochvalná zmínka 1084 den]. Nejvyšší bod se nachází na kopci a Teplostanskoy je 255 m, což je nejnižší bod – v blízkosti Besedinskih mostu, kde řeka opouští město Moskvy, výška tohoto bodu nad mořem, je 114,2 m.
Délka Moskva (kromě prolínají pozemků), od severu k jihu v rámci okruhu – 38 km mimo Moskvy – 51,7 km, od západu na východ – 39,7 km [pochvalná zmínka 1084 den].

Město se rozkládá na obou březích řeky Moskvy v jeho středním toku. Kromě řeky, ve městě jezdí několik desítek dalších řek, z nichž největší – Moskva přítoků, zejména Lávka, Chimki, čerstvé, Neglinnaya Yauza a chudák (vlevo) a Syetun, Kotlovka a Horodňa (vpravo). Mnoho malých řek (Neglinnaya, čerstvé, a další.) V rámci města se konají v nádržích. V Moskvě, mnoho dalších nádrže: více než 400 rybníků a několik jezer [pochvalná zmínka potřebovala 592 den].

Do centra Moskvy a velká část území v rámci okruhu je geograficky nachází ve třetím časovém pásmu (UTC + 3); a západní část města v rámci obchvatu a drtivá většina území Nového Moskvy a Zelenograd – druhý (UTC + 2). Doba použití v Moskvě je označen mezinárodní normou jako moskevského času (MSK). Dne 26. října 2014 posun od Coordinated Universal Time UTC je +3: 00; a střední sluneční poledne v centru Moskvy začíná kolem 12:30.

Moskva, starobylé Ruské město rozhodně stojí za návštěvu, ikdyž v současné době, kdy imperiální zájmy agentů KGB v čele s prezidentem Putinem, kdy straší svět zbraněmy, není snadné rozhodnutí, zda toto město navšívit, přesto návštěva Moskvy je nezapomenutelná.
Nabídka letenek do Moskvy na airticketportal.com. Nabídka ubytování v Moskvě na airticketportal.com. Nabídka akčních a levných letenek do Moskvy na airticketportal.com.

Comments are closed.