Letenky do Marsa Alam

Marsa Alam,
(arabsky مرسى علم.)
– Malé letovisko v Governorate Rudé moře, Egypt. To se nachází 271 km jižně od Hurghady a 131 jižně od El Quseir. Města obyvatel – 4685 obyvatel (2006) – se používají hlavně ve službách cestovního ruchu; obyvatelstva se zabývá rybolov, chov ovcí a velbloudů.

Jako letovisku Marsa Alam – nový, rychle se rozvíjejícím letovisku s hotely ze tří na pět hvězd. Slavné zástupci mořské fauny (delfíny, dugong, Manta, kladivoun žraloků). Také zájmu jsou mangrovy, korálové útesy. Marsa Alam s faunou neporušených korálových útesů – jeden z největších potápěčských center v Rudém moři. Středisko se začala velmi rychle po listopadu 2001 byla otevřena mezinárodní letiště Marsa Alam růst.

Města populace – asi 10 tisíc lidí.;. základního výcviku – dobytek, pracují v dolech, mramoru a žuly lomech.

Ještě na konci jsem tisíciletí před naším letopočtem. e. Plocha moderních Marsa Alam byla známá ložiska zlata, smaragdy a polodrahokamů, měď, olovo. Pravděpodobně pod Ptolemaia II (III století před naším letopočtem. E.) byl stavěn silnice do města Edfu, který se nachází v údolí Nilu. Těžba zlata pokračuje až do doby britské zaměstnání Egypta, kdy byl zastaven, protože ztráty (množství zlata vyrobeno bylo 20 gramů zlata na tunu písku).
Teplota vzduchu v průběhu dne v zimních měsících (říjen až březen) je v rozmezí 18 až 35 ° C, v létě (květen až září), to je 20 až 45 ° C.Teplota vody v průběhu celého roku je 19 až 29 ° C
Nabídka letenek do Marsa Alama na airticketportal.com. Nabídka ubytování v Marsa Alam na airticketportal.com. Nabídka akčních letenek do Marsa Alam na airticketportal.com.

Comments are closed.