Letenky do Lake Charles

Lake Charles,
je město Spojených států amerických, hlavního města občanského farnosti Calcasieu ve státě Louisiana. Je také pátý městská oblast svého stavu.

Je významnou kulturní a vzdělávání jihozápadní oblasti státu, a jeden z nejdůležitějších francouzštiny v Louisianě. Podle sčítání lidu z roku 2000 základě populace Lake Charles byl roven 71 757 obyvatel.

Lake Charles je hlavní město Lake Charles metropolitní statistická oblast, která zahrnuje civilní farností Calcasieu a Cameron. To je také součástí většího Lake Charles-Jennings kombinované statistická oblast.

Město je považováno za jedno z hlavních center petrochemického rafinace, hraní her a vzdělávání, domov Mcneese State University a SOWELA Technical Community College.

S více než 75 festivalů každý rok, Lake Charles je považována za hlavní festivalu Louisiany. Jeho Central School Umění a humanitní vědy centrum je místo, které je součástí Louisiana African American Heritage Trail.
Osídlení a začlenění.
Je dobře známo, že různé skupiny indiánských národů žijí v tomto regionu. První bílé populace z Evropy, místo toho se dostavil asi 1760.

Lebleu Martin a jeho manželka, Marion Dela, Bordeaux ve Francii byli první Evropané usadit se v oblasti kolem 1781; toto místo je známé jako Lebleu vyrovnání. Sallier Charles oženil s dcerou Lebleu, Catherine Lebleu. Sallier postavil svůj dům na pláži, kde dnes stojí Lake Charles. Slavný pirát Jean Lafitte zde kdysi podal James Bowie a ostatními vlastníky plantáží otroků ukradených. Kolem roku 1860, areál se stal známý pod jménem Charles Townu na počest Sallier.

Rio Hondo, který tekl přes Lake Charles, byl později jmenován Quelqueshue, rodák název znamená „orel pláče.“ Přepsaný ve francouzštině, to se stalo jméno farnosti Calcasieu. 7. března 1861, Lake Charles byl oficiálně vsunutý jako Charleston, Louisiana.

Růst průmyslu a občanské války,
Růst města byl poněkud pomalý, až kapitán Daniel Goos, Frisian původu, přišli do města v roce 1855. Goos postaven pilu a molo, nyní volal Goosport. Povýšen výhodný obchod s porty Texans a Mexičanů, posílal své lodě podél řeky do Mexického zálivu. Až do příchodu Goos, muž jménem Jacob Ryab dominuje průmysl řeziva. V letech 1817 a 1855, prodej dřeva z borovice bahenní a Plešatý cypřiš byly hlavním zdrojem ekonomických příjmů města.

Jacob Ryan přesvědčil vládu města převést farní sídlo do Lake Charles od svého bývalého domova v Marion, osada, která se nachází ve vzdálenosti osmi kilometrů podél řeky. Ve stejném roce, později, Ryan a Samuel Kirby přenesl farní soud a vězení člun na to, co se říkalo Charleston. O šest let později, město bylo včleněno a tam byly frustrace pro jméno Charleston; 16.března 1867, Charleston, Louisiana, byla založena a přejmenován s názvem Lake Charles.

V době americké občanské války, mnoho Severní Ameriky, spolu s velkým počtem lidí z evropského kontinentu a Židé, usadil se v této oblasti. Postoj k otroctví byly smíšené, protože otroctví bylo sekundární zájmům podnikání. Ve skutečnosti, méně než pět procent populace se skládala z otroků.

Mnoho občanů byly ovlivněny válkou: mladí muži některých místních rodin viděl službu v armádě Konfederace států amerických. Je také známo, že některé místní rodiny podporoval příčinu Unie.

Comments are closed.