Letenky do Acapulca

Acapulco,
celé jméno – Acapulco de Juarez (. Španělský Acapulco de Juarez) – přístavní město a turistické centrum na pobřeží Tichého oceánu Mexika, Guerrero. To je správní centrum obce stejného jména. Nachází se 300 km jihozápadně od Mexico City. Počet obyvatel, podle sčítání lidu 2010, bylo 673,479 lidí. S aztéckého názvu města se dá přeložit jako Acatl – rákosí a cukrové třtiny, poloa – ničit a co. – Místo, což znamená, že místo zničeného rákosu nebo cukrové třtiny, společně s Cancúnem, který se nachází na karibském pobřeží, je jedním z nejstarších a nejznámějších přímořských letovisek v zemi. V roce 1950 se stal slavný jako oblíbeného letoviska hollywoodských hvězd a milionáři. V současné době – ​​populární mezi Mexičanů letoviska, známý pro své vzrušující noční život. Vzhledem k neobvyklého tvaru svého zálivu, je vhodné pro kotvení, Acapulco je důležité přístavní od počátku koloniální historie Mexika.
Historie
První evropské osídlení na místě Acapulco byla založena v roce 1531. Prostřednictvím obchodu s Filipín do poloviny XVI století, Acapulco byl druhý nejdůležitější přístav Nového Španělska po Veracruz. V roce 1573, Acapulco získal monopol na obchod s Manile. Pro ochranu proti Angličanům a holandské piráty byl postaven Fort San Diego, který však neměl bránit holandský drancovat město v roce 1615.

Cestovní ruch
Acapulco. – Jedna z nejstarších a nejpopulárnějších přímořských letovisek MexikaTo přitahuje miliony turistů ráj klima, bílé písečné pláže, noční život a fantastický pohádkové Bay (Bay of Acapulco se vztahuje ke čtyřem krásných zátok na světě). Vzhledem k tomu, známého letoviska Acapulco v 50 letech, stává populární prázdninovou destinací hollywoodských hvězd a American bohatý. Nyní, když vlna zájmu ze strany amerického filmového elity již dlouho zemřel dolů, Acapulco – zcela demokratické středisko minulé slávy, které mají vzhled, pokud otisky rukou na tzv zdi slávy. Acapulco – centrum nočního života v Mexiku.

Podnebí
Klima v Acapulco stabilní po celý rok, s průměrnými měsíčními teplotami (26-28 ° C), absolutním minimem +11 ° C, maximální čtyřicet jedna ° C. Období sucha – od listopadu do května.

Atrakce
Cathedral Art Nouveau
Národní park Papagayo
„Kaple míru“
Muzeum archeologie
Pevnost San Diego
Ekonomika
Turistika je hlavní ekonomická činnost města. 73% obyvatelstva je zaměstnáno v oblasti obchodu, cestovního ruchu-související. Důlní a výrobní odvětví zaměstnávají méně než 20% a jen asi 5% je zaměstnáno v zemědělství. Průmysl se zaměřuje na výrobu mléčných výrobků, cementu a energie. Hlavně v Acapulcu pěstuje rajčata, kukuřice, fazole, zelené chilli papričky a melouny a tykve.

Přeprava
Mnoho amerických leteckých společností podívejte se na Acapulco, po celý rok. Kyvadlová doprava do města autobusy a taxíky hodně, ale většina místních obyvatel nemají používat veřejnou dopravu.

Nejlevnější forma dopravy, která je ve městě Acapulco – autobus. Nejdražší autobusy jsou klimatizované, a nejsou levné autobusy. Pro turisty, město vláda vydala soubor Acapulco žlutých autobusů s nápisem „Acapulco“. To je nejkrásnější a pohodlné městské autobusy. Oni ply nahoru a dolů na pobřeží. Tam jsou autobusy na určité trasy a místa určení, zpravidla trasy napsané na čelní sklo.
Nabídka letenek do Acapulca na airticketportal.com. Nabídka ubytování v Acapalcu na airticketportal.com.Nabídka akčních letenek doAcapulcu na airticketportal.com.

Comments are closed.