Letenky do Charleston

Charleston,
poté, co vystoupil na trůn Anglie, Charles II, 24.března 1663 udělil země v provincii Caroliny osmi šlechticům loajální k němu známá jako pánů vlastníky. Ty vzal sedm let nastavit čas doručení kolonizovat země přes moře. První osada vznikla který byl jmenován Charles Towne, na počest jejich suverénní. V roce 1680 byl střed přesunuta z pravého břehu řeky Ashlew na aktuální pozici. Během sedmnáctého století Charles Towne, který se stal hlavním městem provincie Carolina, byla extrémní jižní výspou britského impéria v Severní Americe. V tomto prvním období město muselo vydržet četné útoky na španělské, pirátů a domorodý Američan.
Podle sčítání lidu 2000 [1], v kraji je domovem pro 309.969 obyvatel jako součást 143.326 domácností a 97.448 rodin.Hustota zalidnění je 130,00 obyvatel na km2. V kraji má 141.031 bytový dům ve výstavbě hustotě asi 59,00 let budovami na km2.Rasový makeup bílé – 61,90%, afričtí Američané – 34,50%, domorodí Američané (Indiáni) – 0,26%, Asiatky – 1,12%, Havajci – 0,06% z jiných závodů – 0,99 %, zástupci dvou nebo více závodů – 1,16%. Hispánci činil 2,40% populace, bez ohledu na rasu.

Nové obyvatelé přišli z Francie, Německa, Irska a Skotska. To také představovalo významnou židovskou komunitu. V tomto období Charles Towne se stal jedním z hlavních přístavů po příjezdu otroků z Afriky. V krátké době rostl do té míry, že se stala obec bohatší a bohatší na jih od Philadelphie a jeho přístav byl čtvrtý mezi těmi z anglických kolonií v Severní Americe. Jeho populace byla asi 11.000 jednotek, čtvrtina z nich otroky.
Americká revoluce
V roce 1776 bylo město napadena britské námořní flotily pod vedením generála Henry Clinton. Útok, nicméně, skončil s patové situace, protože Britové nenašel podporu ozbrojených loajálními jednotkami Jižní Karolíně a povstalci bránili hrdinně uvnitř pevnosti Sullivan. V roce 1780, Clinton se vrátil do čela 14.000 mužů a položil obležení do města znovu. Povstalci byli nuceni se vzdát, a pro ně to bylo největší porážka války. V roce 1782 Britové opustili město následující rok byl přejmenován Charleston.

Občanská válka
S volbami Abrahama Lincolna v Bílém domě v roce 1860, shromáždění v Jižní Karolíně hlasovalo vystoupit z Unie. 12. dubna 1861 děla Konfederace posádky, vedené generálem P. G. T. Beauregard bombardováni Fort Sumter, obsazena vojsky Unie majora Roberta Andersona. Po 34 hodinách boje proti posledně byl nucen vzdát. Tato epizoda schválil zahájení nepřátelství mezi federální vládou a Evropskou unií.

Po dobu trvání konfliktu Charleston byl těžce bombardováno sil Unie. Ohyb Další osudy města tam byl také námořní blokáda zřízený seveřanů, který účinně brání příchodu po moři pomoci a dodávek.

Comments are closed.